Central Location, Ac, Kitchen
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Central Location, Ac, Kitchen Mazunte appartement van 56 m² heeft een welgelegen locatie op circa 1 km van het strand San Agustinillo en biedt ook uitzichten op de berg. Het appartement kan tot 3 huisvesten.
Dit appartement is binnen het bereik van het Mexicaans Schildpadden Centrum te vinden. Het kost 10 minuten lopen om het centrum van Mazunte te bereiken.
De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een droger en handdoeken beschikbaar.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. 1-slaapkamer Central Location, Ac, Kitchen appartement is op ongeveer 300 meter afstand van to San Antonio bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Central Location, Ac, Kitchen appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is to San Antonio en deze bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand van Central Location, Ac, Kitchen appartement. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Central Location, Ac, Kitchen appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Central Location, Ac, Kitchen appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Central Location, Ac, Kitchen appartement?
Central Location, Ac, Kitchen appartement bestaat uit 56 vierkante meters.